Edukacinė išvyka į Marijampolę

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje duris atvėrė atnaujintas Multicentras.

Multicentras – atvira erdvė vaikų ir jaunimo laisvalaikiui, kūrybai bei mokymuisi. Vyksta edukacijos grupėms, renginiai, parodos, veikia viešosios interneto prieigos taškas ir bevielis internetas.

Lapkričio 11 dieną, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įrengtame Multicentre, lankėsi ir mūsų gimnazijos specialiųjų ir socialinių įgūdžių klasių mokiniai.  Jie dalyvavo edukaciniame užsiėmime  „Mūsų planeta“.  Mokiniai  žiūrėjo filmukus ir sužinojo, kaip atsirado gyvybė Žemėje, kiek mūsų planetoje gyvena žmonių, vanduo Žemėje ir daug kitų įdomių faktų. Vaikai išbandė naujus edukacinius žaidimus ir konstruktorius, o po rimtų darbų smagiai pašoko žaidimo “JUST DANCE” šokius. Smagiai ir prasmingai praleidę laiką grįžome namo.