EDUKACIJA – SAUSO LEDO EKSPERIMENTAI

Lapkričio 28 dieną specialiųjų klasių ir socialinių  įgūdžių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Sauso ledo eksperimentai“. Kas yra sausas ledas bei ką galime padaryti naudodami jį? Visi atsakymai buvo suteikti leidžiantis į sauso ledo eksperimentus – maišant medžiagas buvo sukurti lietaus šniokštimo garsai, spalvų iliuzijos šiltame vandenyje, gaminamos tikrų tikriausios šviečiančios lavos lempos ir net bandymai pradurti balionus jų nesusprogdinus. Mokiniai, patys darydami eksperimentus galėjo suprasti, koks yra medžiagų veikimo principas, kas vyksta, kai jas sumaišome, kuo jos naudingos ar net kuo gali būti  pavojingos. Užsiėmimo metu mokiniai buvo skatinami sutelkti dėmesį, plėtoti prigimtinį kūrybingumą ir lavinti vaizduotę, įsijausti bei atlikti bandymus su sauso ledo gabaliukais.