Edukacija „Muilo diena“

Žodyje Motina yra sudėta visa meilė, kokia tik telpa žmogaus širdyje, visas švelnumas, koks tik žmogaus yra pakeliamas. Artėjančios Motinos dienos proga 2023 m. gegužės 4 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriuje 5-10 klasių mokiniams vyko netradicinė edukacija „Muilo diena“. Edukaciją vedė Vidzgailų  bendruomenės pirmininkė Dovilė Zilinkienė bei mokyklos mokytojos Živilė Gervelienė ir Eglė Smirnovienė. Mokiniai pasidalinę grupelėmis dalyvavo įvairiose veiklose: gamino muiliukus, muilo gėlių puokšteles bei spalvotus užrašus. Užsiėmimai buvo tokie įdomūs, kad mokiniai kruopščiai, atidžiai ir su meile gamino dovanėles savo mamytėms, močiutėms, globėjoms. Kūrybinio užsiėmimo pabaigoje visi pasidžiaugė pagamintais gražiais darbeliais. Gera buvo visiems kartu praleisti laiką, patirti bendrystės jausmą, pajusti bundančios gamtos grožį ir išgyventi artėjantį Motinos dienos džiaugsmą.