EDUKACIJA „MENINIS TAŠKAVIMAS“

Gruodžio 20 dieną lavinamųjų klasių mokiniai buvo pakviesti į edukaciją „Meninis taškavimas“. Meninio taškavimo tikslas – leisti nurimti mintims ir atsiskleisti fantazijai. Kartu su dailės mokytoja Egle Smirnoviene ir bibliotekininke Daiva Mikalauskiene  mokiniai išbandė taškavimo techniką. Eglė atvirai dalinosi taškavimo meno subtilybėmis: kaip tinkamai atskiesti dažus, kokius įrankius naudoti ir kur galima jų įsigyti, ant kokių paviršių ir tekstūrų galima taškuoti. Ši meno rūšis atpalaiduoja mintis ir išlaisvina kūrybiškumą, o įvairūs spalvų deriniai maloniai džiugina akis. Tai galimybė lavinti kruopštumą, dėmesingumą ir smulkiąją motoriką. Šis taškavimo procesas dar ypatingas tuo, kad kiekvienas vaikas patiria bent minimalią sėkmę. Pasikliaudami vaizduote ir įkvėpimu, taškelis po taškelio mokiniai sukūrė po originalų piešinį naudodamiesi taškavimo technika.

Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė,
bibliotekininkė D. Mikalauskienė, E.  Smirnovienė