Dovanotos knygos

„Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį.” (V. M. Tekerėjus)

Labai džiugu, kad Lazdijų Motiejaus Gustaičio bibliotekos fondas pasipildė 7 naujomis ir vertingomis knygomis, kurias dovanojo Veisiejų ūkininkė Rasa Babikienė.

Skaitančiųjų dėmesio vertas knygas išleido Lietuvos kultūros politikos institutas kartu su „Kultūros“ leidykla. Dovanojamos knygos yra žinomų autorių, ne vienadienės, ir mokytojui jos bus reikalingos rengiantis pamokoms ir darbe – kabinete. Šios išskirtinės knygos bus naudingos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, istorikams, biologams, geografams, fizikams, mokiniams bei mokyklos vadovams.

Nuoširdžiai dėkojame Gerb. Rasai Babikienei už padovanotas knygas bibliotekai. O mokytojams ir mokiniams – malonaus skaitymo!

Laima Vaicekauskienė