DIENA SU KARIŪNAIS LIETUVOS KARO AKADEMIJOJE

2022 m. balandžio 15 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos  (vadovas Kęstutis Pileckas) ir Aštriosios Kirsnos skyriaus (vadovas Algimantas Šiuika) jaunieji šauliai ir mokiniai dalyvavo po kelių metų pertraukos surengtoje atvirų durų dienoje  Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA)  ,,Diena su kariūnais”. Vieną kartą metuose atveriami griežtai saugomi karinės teritorijos vartai ir į svečius kviečiami visi norintys susipažinti su Lietuvos karo akademija.

Jaunieji šauliai, mokiniai savo rankomis galėjo patikrinti Lietuvos kariuomenėje naudojamą ginkluotę, techniką, amuniciją, dalyvavo šaudymo varžybose, išbandė kliūčių ruožą ,,Kariūno iššūkis”, iš arti pamatė kariūnų buitį, mokymosi ir gyvenimo sąlygas, bendravo su kariūnais, Lietuvos kariuomenės ir NATO sąjungininkų kariais. Sužinojo apie studijų programas Lietuvos karo akademijoje.