Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Biblioteka organizuoja akciją „Į vaikų globos namus – su knyga!“

su knygaValstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo taryba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šiemet jau penktus metus vykdo socialinį projektą ,,Į vaikų globos namus – su knyga!“  Mūsų gimnazijos biblioteka prisijungia prie šio projekto ir kviečia visus, neabejingus knygos skaitymui, suprantančius žodžio galią, kurią atveria knyga,  prisijungti prie akcijos, skirtos Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Tikriausiai kiekvieno namuose gyvena bent  keletas vaikiškų knygelių, kurios jau seniai perskaitytos ir dulka lentynose. Padovanokite jas į Kapčiamiesčio socialinės globos centro „Židinys“ auklėtiniams.

Knygų laukiame iki balandžio 1 dienos gimnazijos bibliotekoje arba skaitykloje.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos.             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt