Besikeičiantis pasaulis ir aš

2023-04-27 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 7b klasės mokinė Milena Rusevičiūtė (mokytojos Audronė Pileckienė, Birutė Pileckienė) dalyvavo Jonavos Justino Vareikio progimnazijos organizuojamoje respublikinėje moksleivių tiriamųjų, kūrybinių darbų konferencijoje „Besikeičiantis pasaulis ir aš“  ir pristatė tiriamąjį darbą „Tremtinių šeimos prisiminimai ir skaičiai“. Jonavos Justino Vareikio progimnazijos konferencijoje buvo pristatyti devyni darbai. Temų buvo įvairių apie: „Paauglių laisvalaikio tendencijas“, „Deguonies nustatymas Jonavos geriamajame vandenyje“ , „13–14 metų mokinių ir jų šeimos narių fizinį aktyvumą“, „Vandens užterštumo fosfatais Jonavoje tyrimą“, „Įžymius Jonavos krašto žmones“  ir kt.

Dėkojame Milenai už puikų darbo parengimą ir pristatymą, jos mamytei Sandrai už pagalbą, J. Vareikio progimnazijos direktorei Ilgai Mediekšei už šiltą priėmimą, mokytojai Loretai Kazlauskienei už konferencijos vedimą, jonaviečiams už bendravimą, mokytojai Jūratei Baranauskienei už suvenyrus „Pelėdžiukus“, kolegoms už pagalbą.