Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Atvira panoraminė-integruota istorijos-anglų kalbos–dailės pamoka „Gyvenimas gotikos laikais“

        Vasario 2 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje savo žinias sutelkė net keturios trijų skirtingų mokomųjų dalykų mokytojos: istorijos mokytoja Salomėja Paškevičienė, anglų kalbos mokytojos Irma Janulevičienė ir Inga Kalesnikienė bei dailės mokytoja Virginija  Krokininkaitė–Jarutienė. Tądien ZOOM platformoje 8A klasei vyko interaktyvi pamoka „Gyvenimas gotikos laikais“.

        Šios pamokos tikslas – skatinti ugdymo įstaigų pedagogus ir ugdytinius domėtis naujomis mokymo išraiškos priemonėmis, eksperimentuoti su naujomis technologijomis, aiškintis jų galimybes ir suderinamumą skirtingose pamokose; uždavinys – skatinti istorijos, meninio ugdymo (dailės) ir kalbų mokytojų saviraišką ir patirties sklaidą bei mokinių motyvaciją, bendradarbiavimą bei grįžtamąjį ryšį.

        8A klasės mokiniai demonstravo istorijos, anglų kalbos bei dailės žinias žiūrėdami filmą anglų kalba apie gotikines pilis, vėliau dalyvavo viktorinoje ir „Kahoot‘‘ žaidime, kurio užduotys sujungė visus tris mokomuosius dalykus. Pamoka buvo užbaigta refleksija, kurios metu kiekvienas mokinys išreiškė savo įspūdžius apie integruotą pamoką anglų kalba.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt