Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriuje vyko veiklos, Valstybės atkūrimo dienai paminėti

Senolė žemė žydi
Vaivorykštės spalva,
Visų gražiausias žiedas
Gimtinė LIETUVA.
Gražiai pragydo paukštė,
Virš gojų lėkdama.
Įsiklausyk – tai gieda
Gimtinė LIETUVA (J. Degutytė)

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriuje vyko veiklos, skirtos Vasario 16-ajai – Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Laisvės plunksna”, kur visi kartu piešėme, karpėme plunksnas ir puošėme mokyklos langus. Vakar 5-10 klasių mokiniai, sudarę keturias komandas, dalyvavo viktorinoje ir  sėkmingai atsakinėjo į klausimus iš Lietuvos istorijos bei  atliko  užduotis. Renginį apibendrinome žiūrėdami  filmą  apie Lietuvos kelią į Laisvę.

Šiandien pradinėse klasėse vyko integruotos pamokos, skirtos Vasario – 16-ajai.

All-focus