ANGLŲ KALBOS VIKTORINA „CHALLENGE”

Gegužės 13 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko anglų kalbos viktorina „Challenge“ („Iššūkis“). Joje dalyvavo 5 ir 6 klasių mokinių komandos. Dalyviai galėjo pasirinkti interaktyvioje lentoje užduočių temas, taškų skaičių ir savo klasės komandose spręsti įvairaus sunkumo užduotis.

Penktokų sraute geriausiai pasirodė daugiausiai taškų surinkę 5a klasės mokiniai: Tadas Černiauskas, Ugnė Gudžiauskaitė, Aronas Pilipčikas ir Dominykas Muravjovas.

Šeštų klasių sraute pirmavo 6b klasės mokiniai: Reda Rutkauskaitė, Viltė Gražulevičiūtė, Orestas Varkojis ir Matas Burneika.

Visiems dalyviams buvo įteiktos gimnazijos direktorės padėkos ir vardiniai gimnazijos tušinukai. Džiaugiamės mokinių aktyvių dalyvavimu, žinių žingeidumu ir noru tobulėti.

Renginį organizavo anglų kalbos mokytojos Birutė Stepulevičienė ir Inga Kalesnikienė