Alytaus lėlių teatro ,,Aitvaras” edukacinėje programoje „Aš piktas“

Gruodžio 2 dieną  specialiųjų klasių ir socialinių įgūdžių klasės mokiniai dalyvavo Alytaus lėlių teatro „Aitvaras” edukacinėje programoje „Aš piktas“, kurios tikslas – pasitelkiant lėlę kaip terapinę priemonę, padėti vaikams atpažinti kylantį pyktį bei pasiūlyti veiklas, kurios leistų jį tinkamai suvaldyti. Tai įdomi ir pamokanti istorija apie berniuką Pikčių. Susiraukęs, nemandagus, grubus ir labai piktas berniukas Pikčius. Tačiau geriau jį pažinus – pasirodo, kad ne toks jis ir baisus. Tereikia jam padėti atverti savo mažą širdelę, o susikaupusį pyktį panaikinti stebuklingu būdu. Aktorės pakvietė visus nebijoti ir susipažint su keistuoliu Pikčiumi, bei padėti jam pasikeisti.

Programos metu lėlė „Pikčius“ padėjo mokiniams sužinoti, kaip atpažinti ir kontroliuoti savyje kylantį pyktį, pasitelkiant įvairias veiklas. Pasirodo, pyktį galima išpūsti, nupiešti, nuspalvinti, o tada suglamžyti ir išmesti. Mokiniai džiaugėsi, kad galėjo ne tik padėti berniukui Pikčiui pasikeisti, bet ir sužinojo būdus,  kaip galima suvaldyti pyktį.