Alytaus apskrities XXIII jaunųjų matematikų komandinė olimpiada

Gruodžio 9 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko Alytaus apskrities XXIII jaunųjų matematikų komandinė olimpiada mokytojo Kazio Klimavičiaus taurei laimėti. Ši olimpiada nuo 1995 metų kasmet vyksta įvairiuose Alytaus miesto, Alytaus rajono, Druskininkų miesto, Lazdijų ir Varėnos mokyklose. Olimpiados organizatoriai, bendradarbiaudami su Vilniaus universiteto matematikais, užduočių rengėjais bei komandų sprendimų vertintojais doc. dr. Antanu Apyniu, doc. dr. Romualdu Kašuba, doc. dr. Edmundu Mazėčiu ir doc. dr. Aivaru Noviku, dalyvavo mokytojams bei mokiniams skirtose Laisvės ir kovų muziejaus ir kūrybinėje molio edukacijose. Olimpiadoje dalyvavo net 11 komandų iš Dzūkijos mokyklų ir gimnazijų. Alytaus apskrities XXIII jaunųjų matematikų komandinės olimpiados K.Klimavičiaus taurės laimėtojais šiemet tapo Druskininkų „Ryto” gimnazija. II vietą užėmė Alytaus Jotvingių gimnazija, III vietą – Alytaus Šv. Benedikto gimnazija.
        Sveikiname nugalėtojus!

Olimpiados organizatoriai