Adventinė – kalėdinė diena

Gruodžio 22 dieną Aštriosios Kirsnos skyriuje girdėjosi kalėdinis šurmulys.  Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikai ir pradinukai laukė Kalėdų senelio, koridoriais bėginėjo nykštukai, snigo gerumo snaigėmis. Kad laukimas neprailgtų, mokiniai gamino eglutei žaisliukus, dekoravo imbierinius sausainius, prisiminė šv. Kūčių ir Kalėdų papročius ir tradicijas.  Dalijosi ir savo šventiniais lūkesčiais – kokių dovanų tikisi ir laukia, pasakojo, kaip jų namuose švenčiamos šventės.

Šokių būrelio 3-4 klasių mokiniai baltu snaigių šokiu pasitiko Kalėdų senelį. Šis išklausė vaikų eilėraščių, kartu šoko ir žaidė lietuvių liaudies žaidimus.  Šventės pabaigoje, palinkėjęs gražių Šv. Kalėdų, senelis padovanojo visiems šventines gertuves, nusifotografavo ir iškeliavo pas kitus vaikus.

Pradinių klasių mokytojos