Adolfo Ramanausko-Vanago 105-osios gimimo metinės

Vakar, kovo 6 dieną iškilmingai paminėjome  Lietuvos partizanų vado, Lazdijų rajono garbės piliečio, dimisijos generolo majoro Adolfo Ramanausko-Vanago 105-ąsias gimimo metines apsilankydami jo tėviškėje. Minėjime dalyvavo keturių Dzūkijos krašto savivaldybių – Lazdijų, Varėnos rajonų, Alytaus miesto ir rajono atstovai, Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Būdviečio seniūnijos seniūnė Laimutė Šiuikienė, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus mokiniai ir mokytoja Inga Jotautienė. Lazdijų rajono šauliai ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliukai su  vadu Kęstučiu Pilecku. Prie atminimo kryžiaus padėjome gėles, uždegėme atminimo žvakeles, tylos minute pagerbėme vado ir už  Nepriklausomybę kritusių didvyrių atminimą.

rbt