Projektas 1gbc klasėse ,,Kuriame klasės laikraštį“

Projektas vyko pilietiškumo pamokų metu ir truko tris  pilietiškumo pamokas. Mes dirbome grupelėmis.

Visi mokiniai buvo įtraukti į veiklą. Darbas virė visas tris pamokas. Dirbti grupėje buvo įdomu. Sunkiausia buvo nuspręsti, kokias temas pasirinksime, kas rašys, kas ieškos informacijos. Pradžioje buvo sudėtinga įvertinti savo jėgas ir  reikėjo priimti iššūkius. Reikėjo valdyti savo emocija, laikytis duoto žodžio.

Mokytoja tik stebėjo mūsų darbą ir jeigu klausdavome patarimo-patardavo. Smagiausia buvo darbą pristatyti. Visi laukėme ,kokia  bus klasės draugų reakcija. Savo laikraščiuose kiekviena grupė surašė klasės ir gimnazijos naujienas. Straipsnius iliustravo nuotraukomis arba piešiniais. Į laikraščio lapus sudėjome pačias svarbiausias naujienas, nevengėme ir kritikos, bei humoro. Pristatant darbus, nejautėme jokios įtampos. Džiaugėmės savo įdėtu darbu, gautu rezultatu. Ši veikla ugdė pozityvų bendravimą, atsakingumą, gebėjimą padėti kitam ir pačiam priimti pagalbą, aktyviai ir kūrybingai veikti.  Visi laikraščio numeriai puikuosis klasės lentoje. Gal mūsų darbai ir netobuli, bet juose išsakytos mūsų mintys ir nuotaikos.

1 gbc klasės mokiniai