Technologijų olimpiados rajono etapas

Kovo 10 d. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos moksleivių technologijų olimpiados rajono etapas. Olimpiados užduotis – sukurti mitybos, tekstilės arba konstrukcinių medžiagų darbą bei jo pristatymą. Dalyviai pristatė atliktus darbus bei atsakė į komisijos klausimus.  Olimpiadoje gausiai, net devyni, dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai: Ema Bacevičiūtė, Lidija Valentukonytė, Miglė Jančiukaitė (mokytoja Rima Šmitienė), Matas Spirtys, Lukas Andžilaitis, Domantas Aleksandravičius (mokytojas Gintautas Mirijauskas), Martynas Mikelionis (mokytojas Audrius Goberis) bei Morta Žaliauskaitė (mokytoja Lina Žaliauskienė).

Geriausiai sekėsi Lidijai Valentukonytei. Jos iškeptas ir išradingai dekoruotas tortas „Trys“ pelnė pirmąją vietą vyriausiųjų grupėje ir teisę atstovauti Lazdijų rajonui respublikiniame olimpiados etape.

Toje pačioje grupėje antrąsias vietas laimėjo Mato Spitrio kurta lentynėlė gėlėms ir Martyno Mikelionio medinis laikrodis. Miglės Jančiukaitės nerta lovatiesė įvertinta trečiąja vieta.

Trečiąsias vietas laimėjo Domanto Aleksandravičiaus ir Luko Andžilaičio medinės pakabinamos dekoracijos.

Mortos Žaliauskaitės siūtas žaislas katytė laimėjo antrąją vietą 9-10 kl. grupėje, o Emos Bacevičiūtės patriotinė kompozicija- antroji vieta jauniausioje 7-8 kl. grupėje.