5b klasės mokiniai „Didžiausios bendradarbiavimo pamokos” dalyviai

2022 m. vasario 11 d. prie nuotolinės „Didžiausios bendradarbiavimo pamokos”, skirtos Vasario 16-ąjai paminėti prisijungė 800 Lietuvos mokyklų. Šioje pamokoje dalyvavo  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5b kl. mokiniai ir istorijos mokytoja Audronė Pileckienė. Penktokėliai kartu su visos Lietuvos mokyklomis jungėsi į bendras veiklas ir tokiu būdu šventė Laisvę. Šią iniciatyvą nacionaliniu mastu rengia projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir „Mokyklų tobulinimo centras“. Projekto „Bendradarbiaujančios klasės“  vienas iš tikslų – vesti kelioms Lietuvos mokykloms nuotoliniu būdu įvairesnes pamokas, kai viena klasė bendradarbiauja su kitos Lietuvos mokyklos klase, panaudojant technologijas, kurios padeda tarpmokyklinei tinklaveikai  rengti inovatyvias mokymosi veiklas. Mokiniai dalinasi savo įžvalgomis, bendrauja sinchroniniu ir asinchroniniu būdu teksto, vaizdo, garso formatais.

Mokytoja Audronė Pileckienė