ADVENTINĖ POPIETĖ „ĮPRASMINKIME LAIKĄ“

Nenumaldoma laiko tėkmė veja mus į priekį – vėl priartėjome prie didžiųjų metų švenčių. Advento laikotarpis pilnas laukimo, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą. Per adventą mes stengiamės būti geresniais, darome gražius darbelius ir laukiame tos nuostabios šventės – šv. Kalėdų.

Gruodžio 17 d. specialiųjų klasių mokiniai  kartu su savo mokytojomis V. Burduliene, Ž. Klimiene ir auklėtoja L. Pauliukoniene dalyvavo adventinėje popietėje „Įprasminkime laiką“, kurią vedė gimnazijos  bibliotekininkė D. Mikalauskienė.  Susirinkę į adventinę popietę mokiniai  kartu su bibliotekininke  prisiminė  advento prasmę,  visi kartu  minė mįsles, prisiminė burtus, tradicinius Kūčių vakarienės patiekalus, draudimus . Visų nuotaiką ir  susidomėjimą kėlė burtai, draudimai, pranašavimai ir mįslės.

Specialiųjų klasių mokytojos V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė