Gimnazistai LR Konstitucijos egzamine pasitikrino žinias

2021 m. spalio 25 d. apie 100 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir jos skyrių mokinių dalyvavo LR Konstitucijos egzamine. 5-8, ir 1g-4g klasių mokiniai testo sprendimui turėjo 45 minutes. LR Teisingumo ministerija jau penkioliktus metus organizuoja šį egzaminą. LR Konstitucijos egzamino globėjas LR prezidentas Gitanas Nausėda. Į LR Konstitucijos egzaminą buvo kviečiami visi LR piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą-Konstituciją. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje LR Konstitucijos koordinatorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Pavasarienė, mokinius kvietė dalyvauti LR Konstitucijos egzamine ir pasitikrinti žinias. Mokinius paruošė istorijos mokytojai Salomėja Paškevičienė, Kristina Švitrienė, Robertas Janulevičius, Gintarius Vžesniauskas ir Audronė Pileckienė. Džiaugiamės gausiu būriu pilietiškų gimnazijos mokinių.

Audronė Pileckienė