Edukacija ,,Pieštukinės puošyba dekupažo būdu“

Gegužės 21 d. Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus 2ki klasėje vyko dailės ir technologijų edukacinė pamoka ,,Pieštukinės puošyba dekupažo būdu“. Mokytoja Asta Aleksonienė supažindino mokinius su dekupažo menu. Papasakojo, kaip galima dekupažo būdu atnaujinti senus ir papuošti naujus daiktus, pateikė nemažai pavyzdžių. Mokinio Igno mamytė parūpino pieštukines, visas reikiamas priemones, nuotoliniu būdu mokė antrokus, kaip dekupažo būdu pasipuošti medinę pieštukinę. Mokiniai noriai įsitraukė į naują veiklą (akriliniais dažais dažė pieštukines, jas džiovino, išsikirpo iš servetėlės norimus paveiksliukus, juos užklijavo ant pieštukinės, po to lakavo ir vėl džiovino). Antrokai kantriai ir rūpestingai kūrė ir įgyvendino savo sumanymus. Labai džiaugėsi puikiai pavykusiomis draugų ir žinoma, savo papuoštomis pieštukinėmis.

2ki klasės mokytoja Asta Aleksonienė