ŠAULIŠKA NAKTIS ŠVENTEŽERIO MOKYKLOJE

Balandžio 26-27 d. LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų raj. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago šaulių 104-osios kuopos Šventežerio mokyklos jaunieji šauliai (vadovė Asta Bagdonienė) organizavo šaulišką naktį mokykloje. Į šį puikų renginį buvo pakviesti dalyvauti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai (vadovas Kęstutis Pileckas).

Renginio dalyviams susipažinus,  suskirsčius į mokomuosius skyrius, išklausius instruktažą, mokyklos direktoriaus, šaulio Edmundo Čečėtos sveikinimo žodį, aktyvios veiklos prasidėjo orientaciniu žygiu po Šventežerio miestelį. Alytaus šaulių 1-osios rinktinės Druskininkų Giedriaus Matulionio šaulių 103-osios kuopos vadas Ramūnas Šerpetauskas nuotoliniu būdu pasidalino mintimis apie savanorystę, jos svarbą visuomenėje, auklėjamąjį poveikį jaunimui. Miroslavo gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Ingrida Rauličkienė kalbėjo apie motyvaciją, apie tai jeigu nori ko nors pasiekti reikalinga turėti planą, tikslą, užsispyrimą, tada įmanoma pasiekti viską. Jaunieji šauliai išbandė akies taiklumą šaudydami iš pneumatinio šautuvo, rungtyniavo sporto salėje, naktipiečių metu skanavo karišką sausą davinį, ilsėjosi.

Jaunieji šauliai ryte susitvarkę patalpas, gavę Alytaus šaulių 1-osios rinktinės įsteigtus prizus, padėkoję organizatoriams ir rėmėjams, lengvai nuvargę, bet laimingi, pilni įspūdžių, planų ateičiai išsiskirstė į namus.