Netradicinė integruota anglų k. pamoka

Sausio 30 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 6b klasei vyko netradicinė integruota anglų k. pamoka.  Įgyvendinant iniciatyvą “Mokinys-mokiniui” vyresnių klasių mokiniai veda pamoką jaunesniems. Šį kartą 1gc klasės mokiniai Andrėja Ivanovaitė, Ernesta Kareskevičiūtė ir Markas Mineika (mokyt. B. Stepulevičienė) parengė pristatymus tema „Film Directors and their Films“ (“Režisieriai ir jų filmai”) bei pristatė juos 6b klasės mokiniams, tokiu būdu lavindami savo viešosios kalbos sakymo įgūdžius. Šeštokai gilino komunikacijos įgūdžius užduodami klausimus devintokams. Taip pat, buvo žiūrimos filmų ištraukos bei vyko diskusijos apie tai, kodėl šis filmas turėtų būti žiūrimas. Galiausiai, mokiniai dirbo komandomis kurdami savo filmą – tokiu būdu gilino bendradarbiavimo kompetenciją, kai svarbu yra bendras sutarimas: kokios rūšies filmas tai bus? Koks pavadinimas? Koks siužetas?

Apibendrinant diskusijas galima daryti išvadą, jog mokiniams rūpi mokyklinis gyvenimas (filmas „Dead Poets Society“), tikrais faktais paremtos istorijos („The Conjuring“) ir, žinoma, fantastika su specialiaisiais efektais („Avatar 2“).