SUSITIKIMAS SU KALĖDŲ SENELIU

Kalėdos –  stebuklų metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas per Kalėdas – tai susitikimas su Kalėdų Seneliu. Gruodžio 18 d. lavinamųjų klasių mokiniai  vyko į nuotaikingą kelionę pas Kalėdų Senelį. Atvykusius vaikus, Kalėdų Senelio Rezidencijoje pasitiko Nykštukė. Smagus pokalbis  su Nykštuke, pasivaikščiojimas po Kalėdų Senelio Rezidenciją suteikė vaikams daug džiaugsmo.

Kiek džiaugsmo ir nepakartojamų emocijų išgyveno vaikai, kai pamatė ateinantį Kalėdų Senelį! Smagiai pašokę ir pažaidę su Seneliu dalyvavo žaisliuko gaminimo edukacijoje. Čia ne tik gamino žaisliuką, šoko, žaidė, bet ir vaišinosi arbata. Kalėdų Senelis visiems įteikė po dovanėlę, atsisveikino ir išskubėjo pas kitus vaikus.

Vaikai aplankė kalėdiškai išpuoštame kiemelyje esančią prakartėlę ir susipažino su gyvais prakartėlės gyventojais.

Smagiai praleistas laikas, Kalėdų Senelis, žaidimai padėjo pajusti, kad šventės jau čia pat.

Specialiųjų klasių mokytojos:  V. Burdulienė, Ž. Klimienė