Padovanok Kalėdų žvaigždę

Kalėdos… Tai viena gražiausių metų švenčių, kurios su nekantrumu laukia tiek mažieji, tiek suaugusieji. Tik kartais ši šventė pasitinkama ne šeimos rate, ne artimųjų apsuptyje…

Šių metų gruodžio 14 d. mes, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 3gc mokiniai su auklėtoja ir socialine pedagoge, lankėmės Lazdijų Socialinės globos namuose, kur savo kukliomis dovanėlėmis, gyva muzika ir eilėmis norėjome pradžiuginti šių namų gyventojus, pasidžiaugti bendryste, pasidalinti artėjančių švenčių laukimu. Mūsų apsilankymas – tai ilgalaikio projekto „Padovanok Kalėdų žvaigždę“ dalis. Šio projekto iniciatorė yra mūsų auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja, Snieguolė Mazaliauskienė. Jau 12 metai iš eilės kaip mūsų auklėtoja su savo mokiniais kalėdiniu laikotarpiu lanko tuos, kuriems šis laikas ne visada suteikia pačių gražiausių jausmų, kurie ne visada turi galimybę susėsti prie vienas stalo su savo artimaisiais. Šio projekto tikslas – nors mažytę Kalėdų žvaigždę uždegti kiekvieno žmogaus širdyje.