Best in English test 2023

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2g-4g klasių mokiniai lapkričio 16 dieną dalyvavo tarptautiniame konkurse „Best in English“ (mokytojos O. Subačienė, I. Akromienė, I. Ragelienė, I. Janulevičienė).

Konkurso tikslas – motyvuoti mokinius siekti geresnio kalbos supratimo, turint galimybę palyginti rezultatus su kitais mokiniais visame pasaulyje. Konkursas organizuojamas su Čekijos švietimo ministerijos oficialia globa.  Testą sudarė mokytojų ir mokytojų rengėjų komanda iš Prahos Karolio universiteto ir Ostravos universiteto.

Konkurso sąlygos:

• internetinis konkursas, skirtas 14-20 metų gimnazistams,
    • testas B1 – C1 lygiui, susidedantis iš gramatikos, skaitymo ir klausymo dalių,
    • testo laikas yra 60 minučių,
    • kiekviena mokykla turi pasiūlyti mažiausiai 10 mokinių, maksimalus skaičius neribojamas,
    • mokiniai sužino savo rezultatą iškart po testo pateikimo, gauna pažymėjimą su savo reitingu.

Konkurse panoro dalyvauti didelis būrys gimnazistų, net 47 mokiniai. Bet tai nepalyginamas skaičius su tuo kiek iš viso dalyvių rungiasi šiame konkurse. Skaičiai pritrenkiantys: 22780 mokiniai, 703 mokyklos, 34 šalys. Na žinoma, juk ir prizas vertas tokių gausių gretų besirungiančiųjų. O jis tikrai įspūdingas: dviejų savaičių trukmės kelionė į KANADĄ. Taip kad belieka tik palinkėti sėkmės mūsų gimnazistams, nes konkurencija milžiniška.

Ilona Akromienė