„Būk saugus kelyje“

Lapkričio 8 d. Lazdijų Motiejus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų ikimokyklinio skyriaus vaikučiai sulaukė svečių. Juos aplankė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Ribinskienė ir linksmasis vaikų draugas Amsis. Vyko prevencinė pamokėlė „Būk saugus kelyje”. Pareigūnė parodė mokomuosius filmukus ir paaškino vaikams, kokių taisyklių turime laikytis kelyje: kaip saugiai pereiti kelią, kaip elgtis tamsiu paros metu kelyje, kaip teisingai reikia segėti atšvaitus, kodėl važiuojant būtina segėti saugos diržus. Visi kartu atliko praktinę užduotį „Kaip teisingai eiti per gatvę degant šviesoforui”. Šuniukas Amsis vaikams padovanojo atšvaitus. Drąsiai ir aktyviai vaikai dalyvavo veiklose, džiaugėsi susitikimu su Amsiuku. Nuoširdžiai dėkojame pareigūnei Renatai už įdomią ir naudingą pamokėlę. Stengsimės laikytis taisyklių ir saugoti save.