Rudens gėrybių kirmėliukas

Šią savaitę Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai kartu su mokytojomis Rita ir Ženeta dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų virtualioje fotografijų parodoje „Rudens gėrybių kirmėliukas“. Iš gamtinės medžiagos, sodo ar daržo gėrybių reikėjo sukurti rudens gėrybių kirmėliuką ir jį išmatuoti. Mūsų vaikučiai kirmėliuką dėlioti pasirinko iš obuolių. Kojytėms naudojo kaštonus. Pabaigoje galvojome, kaip papuošti savo kirmėlytę, kad būtų gražesnė. Vaikai nusprendė, kad jai reikia karūnos. Gavosi labai graži kirmėlaitė – karalaitė. Beliko tik išmatuoti. Mūsų kirmėlytės ilgis 2 m 64 cm. Jai sudėlioti sunaudojome 35 obuoliukus ir 68 kaštonus.