PILIETIŠKUMO IR GYNYBOS ĮGŪDŽIŲ KURSAS IG KLASIŲ MOKINIAMS

2023-09-20/22 dienomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Ig klasių mokiniams vyko ,,Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursas”, kurį organizavo ir vedė Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) Karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios šaulių  rinktinės šauliai. Kurso metu mokiniai klausė teorinių paskaitų (Pilietiškumo ir piliečių vaidmens valstybės gynyboje, Ekstremalių situacijų ABC, Higienos laiko salygomis, Pasiruošimo žygiui ypatumų ir kitų įdomių paskaitų) ir praktiškai mokėsi (pirmosios medicininės pagalbos suteikimo, šaudymo padėčių ir praktinio šaudymo į taikinius iš pneumatinių ginklų, laužų įkūrimo su ugnies skeltuvu, mazgų rišimo, palapinių statymo būdų) ir kitų gudrybių reikalingų ne tik ekstremalių situacijų metu bet ir kasdieniniame gyvenime.

Dėkojame LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės šauliams už įdomias teorines paskaitas ir vertingus, intensyvius praktinius užsiėmimus.