Judumo savaitės veiklos A. Kirsnos skyriuje

Rugsėjo 18-24  dienomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos skyriuje ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko „Judumo savaitė 2023”. Kiekvieną dieną buvo organizuojamos  įvairios veiklos skatinančios vaikų judėjimą ir aktyvumą.  Pirmą dieną mankštinomės grupėje pagal „Piratų mankštos” muziką. Antrą dieną su meninio ugdymo mokytoju vaikučiai dainavo ir šoko dainelę „Ledų autobusiukas”. Trečią dieną atlikome estafetes mokyklos kieme. Ketvirtą dieną vyko ėjimo varžytuvės su fizinio ugdymo mokytoja, grupės vaikai žingsniavo aplink mokyklos stadioną. Penktadienį buvo organizuotos kamuolio metimo į lanką varžybos. Visiems labai patiko linksmos ir smagios veiklos, todėl nutarėme būti aktyvūs ir judrūs ne tik judumo savaitės metu, bet ir per visus metus. Taip pat dalyvavome RIUKKPA organizuojamoje akcijoje „Rieda ratai rateliukai” ir judėjome su įvairiomis „ratuotomis” priemonėmis.