Laisvė judėti

Rugsėjo 20 d. 6b klasė prisijungė prie gimnazijoje vykstančios EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS renginių. Vadovaudamiesi šios savaitės motto „Laisvė judėti“ šeštokai kartu su auklėtoja B. Plečkaitiene ir mokytojo padėjėja Vaida Bakšaite klasės valandėlės metu nukeliavo į mokyklos parką, kur organizavo judriųjų žaidimų turnyrą. Mokiniai iš anksto buvo susiskirstę į komandas. Kiekviena komanda buvo paruošusi po judrųjį žaidimą, kurį žaidė visa klasė. Grynas oras, laisvė judėti švelniai rudeniu dvelkiančioje gamtoje,  galimybė išbandyti savo vikrumą, ištvermę, kūrybiškumą ir sumanumą, bendrumo jausmas – puikus būdas išlieti susikaupusią įtampą ir nuovargį pamokų metu. Be to, tokia netradicinė valandėlė tikrai padėjo šeštokams ugdytis socialinius, emocinius ir sveikos gyvensenos įgūdžius. Judėkime ir būkime sveiki!