„Plastiko piratai“

„Plastiko piratai“ – tai europinis projektas, kurio tikslas skatinti piliečių įsitraukimą į mokslinę veiklą, ugdyti aplinkosauginį sąmoningumą bei mažinti neigiamą poveikį aplinkai. 8b klasės mokiniai įsijungė į šį projektą, kurio metu mokėsi dirbti mokslinį darbą, geriau pažinti netoliese esančius vandens telkinius, patys ištyrė Lazdijos upelio ekologinę būklę ir taip prisidėjo prie mokslininkų atliekamų tyrimų.

Birželio 13 dieną 8b klasės mokiniams vyko  integruota geografijos–chemijos–biologijos pamoka „Plastiko piratai“. Pamokos metu mokiniai pagilino žinias apie Lazdijos upelį, pristatė atlikto tyrimo rezultatus bei daugiau sužinojo apie grėsmę ekosistemoms, kurią kelia ilgaamžės ir sunkiai suyrančios plastiko atliekos.