LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADA

„ENI BENI DIKI DAKI – AŠ EINU IEŠKOTI” 2023 M. ANTRASIS ETAPAS (LAZDIJŲ RAJ.) Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų skyriaus mokinė GABRIELĖ ZALIECKAITĖ (4gd kl.) užėmė II VIETĄ su kūrybiniu darbu „ASMENYBIŲ ŽAIDIMAS” (mok. Jolita Jasevičienė). Ačiū mokinei, kuri visuomet mąsto giliai, ieško prasmės ir neužsimerkia prieš opias gyvenimo problemas. Jos kūryba kalba brandžia meno kalba ir atvirai apie viską. Dėkoju už atsakingą, prasmingą, originalų kūrybinį darbą.

Dailės mokytoja Jolita

Kovo 8 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko rajoninis dailės olimpiados turas. Džiaugiamės Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių pasiekimais. Ugnė Sakalauskaitė 2gb ir Gabija Mocekainytė 4ga užėmė III vietas. Sveikiname.

Virginija Krokininkaitė-Jarutienė