Protų mūšio renginys, skirtas lietuvių kalbos dienoms paminėti

Šių metų kovo 1 dieną LMGG Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriuje lietuvių kalbos mokytoja Neringa Tumasonienė ir fizinio ugdymo mokytoja Neringa Čivinskienė vedė integruotą protų mūšio renginį, skirtą lietuvių kalbos dienoms paminėti. Renginį sudarė dvi dalys. Pirmame etape dalyvavo  4–2g klasių mokinių komandos, kurios galėjo išbandyti savo jėgas atlikdamos įvairias orientacines užduotis. Dalyvių laukė tikri išbandymai. Komandoms teko orientuojantis mokyklos teritorijoje surasti paslėptas užduotis ir jas kuo greičiau atlikti. Labai džiugu, kad visos komandos greitai ir kūrybiškai įveikė užduotis.  Kitą etapą sudarė 25 kahoot klausimai, į kuriuos kiekvienas mokyklos dalyvis turėjo atsakyti išmaniųjų telefonų pagalba, taip mokiniai varžėsi dėl lietuvių kalbos ir literatūros žinovų titulo. Visi mokiniai pademonstravo maksimalų susikaupimą ir džiugino savo žiniomis bei įžvalgomis. Vis dėlto geriausiai pasisekė trims mokiniams, kurie surinko daugiausiai taškų. Renginys buvo ne tik įdomus, bet ir informatyvus, o visi proto mūšio dalyviai gavo ir dovanų. Džiaugiamės mokinių aktyvumu ir nuoširdžiausiai jiems dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir smagiai praleistą laiką.