Lazdijų gimnazijos sportininkai pasipuošė bronzos medaliais Europos Jaunių nuotolio čempionate

Praėjusį savaitgalį Vokietijoje vykusiame Europos aisštoko metimų į toli čempionate puikiai startavo Lazdijų gimnazijos aisštoko komanda. Rytis Petruškevičius, Nedas Piličiauskas, Titas Malinauskas komandinėse jaunių grupės iki 19 metų užėmė garbingą trečią vietą. Asmenininėje užskaitoje geriausiai pasirodė Rytis Petruškevičius užėmęs ketvirtą vietą. Vaikinai šioje amžiaus grupėje debiutavo, todėl teko varžytis su vyresniais sportininkais. Startas pavyko iškovota vieta leidžia tikėtis dar aukštesnių vietų ateities varžybose. Nugalėjo Vokietijos sportininkai, antri-Austrijos atletai. Lazdijiečiai jau nuo sausio mėn. savaitgaliais treniruojasi Kauno ledo rūmuose. Lietuvos Kerlingo asociacijos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos dėka gali sėkmingai atstovauti Lietuvos aisštoko rinktinę Europos ir Pasaulio čempionatuose. Jau kitą savaitę komanda išvyksta į Europos aisštoko komandinių žaidimų varžybas Vokietijoje Bad Worishofen mieste. Komanda tikisi sėkmingai startuoti ir ten, tiek asmeninėse taiklumo rungtyse, tiek komandiniuose žaidimuose.

Komandos treneris Žilvinas Eidukaitis