Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Technologijų olimpiados II–asis, rajono, etapas

Vasario 23 d. gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių technologijų olimpiados II–asis, rajono, etapas. Jame dalyvavo net 9 mūsų gimnazistai. Moksleiviai į olimpiadą atvyksta su idėja ir medžiagomis bei priemonėmis jai įgyvendinti ir per dvi valandas sukuria originalų darbą. Vėliau komisija trijose skirtingose amžiaus grupėse išrenka nugalėtojus bei prizininkus. Vertintojų darbą ypač sunkina tai, kad vienoje grupėje konkuruoja skirtingų technologijų dalyko sričių kūriniai: mitybos, tekstilės, konstrukcinių medžiagų darbai.

7-8 klasių grupėje pirmąją vietą bei teisę atstovauti rajonui respublikos etape laimėjo 8b kl. mokinė Kamilė Klinkevičiūtė (mokytoja Lina Žaliauskienė).

Antrąsias vietas pelnė Joana Lukaševič (3gb kl., mokytoja Rima Šmitienė), Morta Žaliauskaitė (2ga kl., mokytoja Lina Žaliauskienė) ir Gabija Nikitina (1gb kl., mokytoja Rima Šmitienė).

Trečiąsias vietas laimėjo Lukas Andžilaitis (3gc kl., mokytojas Gintautas Mirijauskas), Kornelija Smirnovaitė (7a kl., mokytoja Lina Žaliauskienė) ir Nerijus Grabliauskas (8 ki kl., mokytojas Juozas Pileckas).

Linkime sėkmės Kamilei Klinkevičiūtei respublikos etape.