8B KLASĖS PROJEKTO „ŽMONIŲ GYVENIMO YPATUMAI GOTIKOS LAIKAIS” BAIGIAMOJI PAMOKA

Po mėnesio darbo klasėje ir namuose, įvyko 8b klasės parengto projekto „Žmonių gyvenimo ypatumai gotikos laikais“ paruoštų darbų pristatymas. Projektą rengė ir pristatė 5 komandos. Kiekviena komanda pasirinko vieną iš temų. O temos buvo šios: „Gotikos laikų mada”, „Gotikos laikų išradimai”, „Gotikos laikų medicina”, „Gotikos laikų maistas” ir „Gotikos laikų menas – vitražas”. Paruošę darbus, kovo 21 dieną, mokyklos aktų salėje mes pristatėme projektą savo klasiokams, istorijos mokytojai Salomėjai Paškevičienei ir auklėtojai Irmai Janulevičienei. Džiaugėmės galėdami dirbti komandoje, klausyti įdomių klasės draugų paruoštų darbų pristatymo. Šis projektas mums buvo labai naudingas, nes turėjome galimybę labiau susipažinti su gotikos tema. Praturtinome savo žinias, pasitikrinome kaip gebame dirbti komandoje, patobulinome skaidrių paruošimą ir pristatymą. Dirbdami grupėje geriau pažinome vieni kitus, galėjome mokytis vieni iš kitų. Taip pat turėjome galimybę paprašyti pagalbos ir istorijos mokytojos, ir anglų kalbos mokytojos. Dirbti buvo labai įdomu ir smagu.

8b klasės mokinė Viltė Tulabaitė