Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

6a klasės ekskursija į Vilnių

        Gegužės 25 dieną LMGG 6a klasės mokiniai kartu su auklėtoja I. Kalesnikiene ir mokytoja J. Magilevičiūte vyko į ekskursiją.

        Vilniuje aplankė Valdovų rūmus, kuriuose galėjo apžiūrėti išlikusius autentiškus mūrus, unikalius radinius, pasigrožėti atkurtais istoriniais vėlyvosios Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko interjerais bei vertingiausia išlikusia Lenkijos ir Lietuvos istorine relikvija – Žygimanto Augusto gobelenais. Vėliau mokinių laukė vizitas Seime ir įdomus bei malonus susitikimas su Seimo nare Angele Jakavonyte. Mokiniai turėjo progą susipažinti su Seimo aplinka iš arti, pabendrauti su gerbiama Seimo nare apie Seimo darbą, mokinių aktualijas. Ekskursiją pabaigėme pramogomis – mokiniai išbandė savo jėgas pabėgimo kambariuose ir dar kartą įrodė, kad iššūkių jie nebijo ir viskas yra įveikiama.

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt