Rajoninis respublikinio anglų kalbos konkurso 9-10 klasėms etapas

2019 kovo 5 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko rajoninis respublikinio anglų kalbos konkurso 9-10 klasėms etapas. Džiaugiamės, jog visi dalyviai pademonstravo puikias žinias, įgūdžius bendrauti ir išreikšti savo požiūrį, dėstyti mintis tiek žodžiu, tiek raštu. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos, Šeštokų mokyklos ir Kučiūnų mokyklos. Smagu, jog pirmųjų vietų laimėtojai – mokiniai iš skirtingų mokyklų, tačiau visi trys prizininkai – vaikinai! Tai pirmos vietos laimėtojas Gytis Gliaudenius iš Šeštokų (mokyt. S. Ažukienė), antra vieta atiteko gimnazistui Aurelijui Ragažuliui iš Lazdijų (mokyt. O. Subačienė), o trečia vieta priklauso Eivinui Matačinskui iš Seirijų (mokyt. R. Babarskaitė). Sveikiname nugalėtojus!

Dalinamies nuotraukomis iš neformaliai vertintos kūrybinės užduoties “Dictionary Scavenger Hunt“ („Grobio medžioklė žodyne“). Turėjome galimybę dar kartą įsitikinti kokie talentingi yra mūsų, visų Lazdijų rajono mokyklų, mokiniai. Mėgavomės nuotaikingu užduoties pristatymu. Džiaugiamės dieną praleidę kartu!

Birutė Stepulevičienė
Anglų k. vyr. mokytoja