3ga klasės pažintis su Kaunu ir graži iniciatyva šunų prieglaudoje

2022 m. balandžio  20 d., pirmą pavasario atostogų dieną  3ga kl. mokiniai, kitų klasių atstovai ir auklėtoja Audronė Pileckienė vyko į Kauną, kur  aplankė Kauno IX fortą, Istorinę prezidentūrą ( šiuo metu čia eksponuojamas originalus Vasario 16-osios aktas). 3ga klasės seniūnės Kamilės Liudvinavičiūtės iniciatyva lazdijiečiai apsilankė šunų prieglaudoje „Penkta koja” Linksmakalnyje. Gimnazistai atvežė šunims maisto (nupirkto 3ga ir 3gc klasių mokinių), pavedžiojo šuniukus. Visų akį „patraukė“ šalia seniūnijos stovinčių danų menininkės Benthe Marit Norheim sukurtos Angelų skulptūros. Didžiulį įspūdį  mokiniams padarė Pabėgimo kambariai Kaune. Čia jie atliko užduotis ir stengėsi per tam tikrą laiką ištrūkti. Visos kelionės metu mokinius lydėjo gera nuotaika, noras išgirsti ir pamatyti bei prasmingai praleisti laiką.

Klasės vadovė Audronė Pileckienė