V–osios Lietuvos moksleivių etninės kultūros olimpiados Dzūkijos regiono etapas

Paskutinę žiemos dieną Veisiejų kultūros centre vyko V–osios Lietuvos moksleivių etninės kultūros olimpiados Dzūkijos regiono etapas. Olimpiados dalyviai, Lazdijų, Varėnos, Alytaus, Trakų, Vilniaus rajonų etapų 1–3 vietų laimėtojai, demonstravo žinias atlikdami testą ir pristatydami savo etnokultūrinę raišką: puoselėjamas giminės tradicijas, senuosius savo krašto papročius, folklorinę veiklą, tautodailinę kūrybą, savanorystę renginiuose, dalyvavimą etnokultūriniuose projektuose.

Tarp šešių Lazdijų rajono atstovų, net keturi mūsų gimnazijos atstovai. Labai džiugu dalintis puikiais rezultatais: Kornelija Smirnovaitė (7a kl.), Morta Žaliauskaitė (2ga kl.) ir Martynas Mikelionis (4gb kl.) laimėjo pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse, o Dainora Busilaitė (7ki kl.) pelnė antrąją vietą 5–7 klasių grupėje. Visi gimnazistai iškovojo teisę ir garbę dalyvauti olimpiados respublikos etape, kuriame susirungs visų Lietuvos etnografinių regionų pirmųjų ir antrųjų vietų laimėtojai.

Sėkmės jauniesiems tradicinės kultūros puoselėtojams tolimesniame etape!

oznorHB