„Bendruomeniškumo diena”

Birželio 1 d. Šeštokų mokykloje vyko „Bendruomeniškumo diena”, kurios metu organizavome tinklinio ir smiginio varžybas, kuriose dalyvavo visa Šeštokų mokyklos bendruomenė ir Lazdijų M.Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus ugdytiniai. Tinklinio varžybų nugalėtojais tapo, ką tik iš lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino grįžę, abiturientai: Titas, Agnė, Gabija, Eitvydas, Darija ir Gytis. Taikliausiai smiginio strėlytes į taikinį svaidė mokytoja Violeta Česnulytė ir mokinio tėtis Mirijauskas. Visi varžybų dalyviai ir prizininkai apdovanoti medaliais. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Taip pat noriu padėkoti mokytojui Robertui už pagalbą organizuojant smiginio varžybas.