Krepšinis

MSC sporto salė
Vadovas Mindaugas Malinauskas
El. paštas mindaugas.malinauskas@lazdijugimnazija.lt
Ugdymas Sudaryti galimybę lavinti raumenų jėgą, ištvermę, greitį, reakciją,  mokytis žaidimų technikos, taktikos, užsiiminėti mėgstama sporto šaka.

Apie

Krepšinis, kaip ir bet kuris kitas sportas, yra puikus pasirinkimas aktyviam laisvalaikio praleidimui. Be to, ši sporto šaka turi nemažai teigiamų savybių, kurios labai svarbios mūsų sveikatai. Krepšinį žaisti sveika, nes krepšinis neleidžia atsirasti antsvoriui ir nutukimui bei stabdo jų progresavimą, didėja fizinis pajėgumas, pagerėja koordinacija ir pusiausvyra, padidėja raumenų tonusas. Aktyvus žaidimas krepšinio aikštelėje gali pagerinti jūsų kūno formas. Skatina atsparumą stresui ir kelia pasitikėjimą savimi.

Krepšinio aikštelė — ne tik puiki vieta „nuleisti garą“ ir išsilieti, bet taip pat vieta, kurioje reikalinga savikontrolė ir budrumas. Jei sugebate susikaupti ir nestresuoti krepšinio aikštelėje — jokia įtampa Jums nekels problemų.

Krepšinio žaidimas, tai garbingo elgesio sporte taikymas, psichologinis ir emocinis pasiruošimas.  Mūsų tikslas – varžybose siekti užimti kuo aukštesnę vietą. Išmoktus gebėjimus ir įgytas žinias sėkmingai pritaikyti kasdieniai veiklai, siekiant aukščiausių gyvenimo tikslų.