Keturiose vasaros stovyklose poilsiavo gausus lazdijiečių būrys ir ne tik..

• Paskelbta: 2024-09-05
  • Kategorija: Renginiai

2024 m. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos virš šimtas mokinių ir jų mokytojų stovyklavo, savanoriavo  Liškiavos Šv. Trejybės bažnyčios  vaikų vasaros  stovyklose „Miško stebuklai“ Liškiavoje, „Aš Jus draugais vadinu“, „Kopų vaikai“ prie Baltijos jūros Šventojoje ir tarptautinėje stovykloje „Lietuviško kodo beieškant“ su Miuncheno lietuvių bendruomenės vaikais Sapiegiškių kaime, Lazdijų rajone. Liškiavos Šv. Trejybės bažnyčios klebonas Vidmantas Striokas, Miuncheno lietuvių bendruomenės projekto „Lietuviško kodo beieškant“ vadovė  Kristina Kandratavičiūtė, LMGG  mokytojai su vyresnių klasių ir buvusiais mokiniais, tėvais, seneliais, Lazdijų krašto žmonėmis, LR Seimo nariais, UAB „Vaiga” leidykla (vadove Renata Dzedulionyte-Gadliauskiene), „Labastogiais“ (vadove Aiste Sarokiene), LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-ąja rinktine, LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų rajono gen. Adolfo Ramanausko-Vanago šaulių 104-osios kuopos šauliais, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunaisiais šauliais,  Lazdijų Turizmo informaciniu centru, Lazdijų kultūros centro folkloro ansambliu „Bitele“ (vadovė Neringa Rasiulienė), Kučiūnų folkloro ansambliu „Parinkcis” (vadove Jolita Karaliūnienė), Lazdijų rajono savivaldybe, Stebulių bendruomene (pirmininkas Mantas Jančiukas), Albinu ir Genute Kamarūnais Klaipėdos miesto savivaldybe, Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčios klebonu Zenonu Degučiu, Klaipėdos Policija, Inos ir Audriaus Štitilių šeima iš Klaipėdos organizavo įvairias veiklas, renginius, sportines varžybas,  susitikimus, išvykas, kūrybines dirbtuves, edukacinius užsiėmimus. Ačiū gausiai rėmėjų grupei Monikai Gelaznikaitei, Lazdijų „Caritui“, verslininkams Dainorai Nevulienei, Egidijui Jurkevičiui, kavinei „Gojui“, Rūtai Cimakauskienei, Virginijai Venckuvienei, virėjoms, visiems, kurių dėka lazdijiečiai  prasmingai leido vasaros atostogas Lazdijų krašte, Liškiavoje, Sasnavoje, Marijampolės rajono savivaldybė ir prie Baltijos jūros Šventojoje.