Siūlome darbą psichologo pareigoms užimti

• Paskelbė : Karolis
  • Paskelbta: 2022-03-11
  • Kategorija: Kvietimai

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija skelbia atranką psichologo pareigoms užimti

Darbo vieta: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, Vytauto g. 13, Lazdijai

Pareigybė: Psichologas

Darbo krūvis: 0,5 etato

Darbo sutartis: neterminuota

Darbo užmokestis: priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir darbo stažo (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 1,0979-1,4358).

Kvalifikaciniai reikalavimai: Aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacija ir ne žemesnis nei psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ar jam prilyginama kvalifikacija.

Pretendento, norinčio užimti psichologo pareigas, privalumai:

1. Gebėjimas teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
  2. Darbo patirtis bendrojo ugdymo mokykloje.
  3. Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas.

Atrankos būdas: pokalbis

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Gyvenimo aprašymą (CV).
  2. Prašymą dalyvauti atrankoje.
  3. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  5. Gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentai priimami pirmadieniais – penktadieniais nuo 8.00 iki 16.30 val., (Dokumentų priėmimo pradžia nuo 2024 m. sausio 15 d. iki 2024 m. sausio 31 d.

Dokumentai pateikiami asmeniškai Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos raštinėje adresu Vytauto g. 13 Lazdijai arba elektroniniu paštu info@lazdijugimnazija.lt

Kiekvienam pretendentui, atitinkančiam kvalifikacinius reikalavimus bus pranešta atrankos data, individualus laikas atvykti į pokalbį, tiksli atrankos vieta. Išsami informacija apie skelbiamą atranką teikiama tel. 8 318 51133 arba 8 687 63788.