Tinklinis

Vieta Sporto salė
Vadovė Joalita Lynikienė
El. paštas joalita.lynikiene@lazdijugimnazija.lt
Ugdymas Mokosi žaidimo taisyklių, varžybų organizavimo, technikos ir taktikos elementų. Ugdosi bendrąsias kompetencijas.

Savaitės diena Ketvirtadienis
Laikas 15.15 – 16.55
Vieta Sporto salė
Vadovė Vaidas Jasevičius
El. paštas vaidas.jasevicius@lazdijugimnazija.lt
Ugdymas Tinklinio žaidimo subtilybės: kamuolio padavimas, priėmimas, perdavimas iš apačios iš viršaus, kamuolio blokavimas, permetimas, mokomasis tinklinio žaidimas.

Apie

Ši neformaliojo švietimo veikla skatina sutelkti mokinių pastangas sveikatai stiprinti, interesams, gebėjimams, poreikiams ir talentams atskleisti, bendravimo kultūrai ugdyti. Būrelis apima tą sporto šaką, kuri atitinka mokinio poreikius, yra pagrįsta varžybų taisyklėmis, jas išmokti paranku dėl to, kad yra sporto bazė ir inventorius. Išmoktus įgūdžius, galės pritaikyti vasaros atostogų metu laisvalaikiui praleisti.

Būrelio veiklos plano tikslas – plėtoti dvasines, intelektines ir fizines asmens galias, ugdyti aktyvų, kūrybingą, atsakingą pilietį, įgijusį kompetencijas, būtinas sėkmingai socialinei integracijai ir mokymuisi visa gyvenimą. Sportininkai gilina žinias apie sveiką gyvenseną. Tobulina tinklinio technikos ir taktikos veiksmus. Mokosi žaisti komandoje. Stiprina savo fizinį pasirengimą. Sportuojantys mokiniai geriau pasitiki savimi- teigiamai save vertina, yra atsakingi, iniciatyvūs, aktyvūs, taisyklingai atlieka judesius, veiksmus ir jų derinius. Moka organizuoti, teisėjauti tinklinio varžyboms.