Jaunoji bendrovė „Žalia rūta“

Savaitės diena Penktadienis
Laikas 13.05 – 14.35
Vieta 7, 8 kabinetas
Vadovė Lina Žaliauskienė
El. paštas lina.zaliauskiene@lazdijugimnazija.lt
Ugdymas MMB „Uršulė“ veikla – piešinių  ant vaikų veidukų ir rankų paslauga. Mokiniai planuoja bendrovės veiklą, numato tikslus, sąnaudas, galimas pajamas, kuria reklamą, viešina savo veiklą socialiniuose tinkluose, tobulina piešimo įgūdžius, ruošiasi renginiams ir juose dalyvauja.

Apie

Neformaliojo švietimo grupės tikslas – suteikti progą mokiniams įgyti verslo praktikos, kuri papildytų įgytas teorines verslo ir ekonomikos žinias; padėti jiems suprasti, kaip kuriamos ir valdomos bendrovės, skatinti mokinius ugdytis kritinį mąstymą, retorikos ir vadovavimo įgūdžius.

Mokiniai suvokia  laisvosios rinkos teikiamus pranašumus bei geba puoselėti gerus santykius tarp jaunimo ir verslo bendruomenės.

Mokinių bendrovės programos metu mokiniai turi galimybę:

• susitarti dėl verslo idėjos ir parduodami akcijas sukaupti kapitalą;
  • sukurti verslo planą;
  • pagaminti ir parduoti gaminį ar paslaugą;
  • nustatyti bendrovės gamybos ir pardavimo tikslus ir per skyrių bei bendrovės susirinkimus įvertinti padarytą pažangą;
  • tvarkyti finansų apskaitą;
  • parengti metinę ataskaitą akcininkams.

Mokiniai gamina savo produkciją laisvu nuo pamokų metu, ieško būdų, kaip ją realizuoti. Tam pasitelkia internetą, draugus  o taip pat dalyvauja rajoninėse ir respublikinėse mugėse.