“Žalioji olimpiada”

2019 metų gegužės 20 dieną Alytuje vyko „Žaliosios  olimpiados” antrasis pusfinalis. „Žalioji olimpiada” – tai didžiausias licencijuotas pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas” ir aplinkosauginiu švietimu besirūpinančios iniciatyvos „Kita forma” organizuojamas nacionalinis konkursas aplinkos apsaugos tematika, skirtas 8-11 klasių moksleiviams visoje Lietuvoje.

Į šios olimpiados pusfinalį pateko ir mūsų Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 1ga klasės mokinių komanda „Žalioji stotelė”, kuri su kitomis 12 komandų iš Trakų, Prienų, Alytaus, Vilkaviškio ir kitų rajonų, rungėsi dėl patekimo į finalą. Savo komandą taip pat palaikė nemažas būrys sirgalių, kurie jaudinosi ne mažiau nei  komandos nariai.

Nors laimėti antrojo pusfinalio nepavyko, mes vis tiek labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę sudalyvauti olimpiadoje ir pasisėmę dar daugiau žinių grįžome namo su puikiomis nuotaikomis.

Visos antrojo pusfinalio komandos turės galimybę patekti į finalą, atlikus kūrybinę vasaros užduotį, kuri bus paskelbta birželio 10 dieną. Nekantriai laukiame!