Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Viktorina „Pažink Lietuvos kariuomenės istoriją“

        2021 m. lapkričio 23 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 1g-4g. klasių 23 mokiniai dalyvavo viktorinoje „Pažink Lietuvos kariuomenės istoriją“, kuri buvo organizuojama minint Lietuvos kariuomenės dieną,  partizanų vado dm. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago bei Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio atstovo užsieniui Juozo Daumanto-Lukšos atminimą. Viktorinos tikslas – ugdyti jaunosios kartos vertybines nuostatas: pilietiškumą, patriotiškumą, istorinę savimonę, pagarbą savo krašto praeičiai, Tėvynei ir jos gynėjams.

        Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Pavasarienė pasveikino viktorinos dalyvius ir svečius:  LK KPKT Alytaus RKPKS vyresnįjį verbuotoją kpt. Rytį Janulevičių,  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunųjų šaulių vadovą ats. kpt. Kęstutį Pilecką ir jaunuosius šaulius su Lietuvos kariuomenės diena bei palinkėjo visiems dalyviams sėkmės viktorinoje.

        Viktorinos dalyviai pirmame ture raštu atsakinėjo  į 30 testo klausimų. Į finalą pateko šeši dalyviai, pagal daugiausiai surinktą taškų skaičių: Erikas Jerašius (3gb kl.), Gustas Mankus (1gc kl.), Karolis Balyta (3gc kl.), Vakaris Bernatonis (2gb kl.), Arvydas Birmanas (2ga kl.), Astijus Jonas Smirnovas (3gb kl.). Kiekvienas dalyvis žodžiu atsakinėjo į tris klausimus. Komisija vertino atsakymus 3 balais, papildymą – 1 balu. Viktorinos nugalėtoju tapo mokinys,  daugiausia balų surinkęs finale.

        Viktorinos „Pažink Lietuvos kariuomenės istorija“ nugalėtojais tapo: I vieta – Erikas Jerašius, 2 vieta – Astijus Jonas Smirnovas, 3 vieta – Gustas Mankus. Nugalėtojams buvo įteikti gimnazijos direktorės Jurgitos Mozerienės diplomai ir Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus įsteigtos atminimo dovanėlės.

        Mokinius ruošė mokytojai Salomėja Paškevičienė, Kristina Fominaitė Švitrienė, Audronė Pileckienė.

 

Mokytoja Audronė Pileckienė

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt