Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Vasara – puikus laikas pailsėti po „neįprastų“ mokslo metų, atsikratyti blogų minčių, nuotaikų, niurnėjimų, susitikti su draugais.

        Birželio 22-29 dienomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje buvo organizuojama dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „5 šauniausios vasaros dienos “. Stovykloje dalyvavo 20 5-7 klasių mokinių. Stovyklos metu  pamatėme ir sužinojome labai daug.  Pirmą stovyklos dieną lankėmės Alytuje  (aplankėme Alytaus piliakalnį, aukščiausią Lietuvoje Baltosios Rožės pėsčiųjų ir dviračių tiltą, Moterties upelio pralaidą). Antrą dieną važiavome į Druskininkus, Naujasodės kaimą, A. Česnulio skulptūrų parką.  Antanas Česnulis vienas geriausių Dzūkijos skulptorių. Jo sodyboje gėrėjomės  medžio drožiniais ar kompozicijomis. Ir tai tik dalis menininko kūrybos per 30 metų. Vėliau   pramogavome ir sportavome Dineikos sveikatingumo parke Druskininkuose. Trečią dieną lankėmės  Marijampolėje (aplankėme Vytauto ir poezijos parkus, Rygiškių Jono gimnaziją, kačių kiemelį, sužinojome, kas tai yra „Veidasienė“, išbandėme „Basakojų taką“, keliavome maršrutu „Gatvės menas Marijampolėje“.  Ketvirtą dieną lankėmės Lazdijų krašto muziejuje. Čia vyko edukaciniai užsiėmimai „Atvirukų dirbtuvės“, bei žiūrėjome filmą apie kryždirbystės amatą  Lazdjų rajone. Vėliau vykome į  Kalvarijos mini „Zooparką“. Penktą dieną Metelių regioniniame parke pasivaikščiojome pažintiniu taku, maudėmės  Dusios ežere, žaidėme, vyko smiginio varžybos.  

        Greitai prabėgo dienos vaikų vasaros poilsio stovykloje, čia pirma diena, čia jau paskutinė… Atminimo dovanėlės, padėkos ir nuostabūs prisiminimai, dar ilgai neleis pamiršti gražių ir prasmingų stovyklos akimirkų.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt